بیوگرافی وعکس های جذاب تولین یازکان بازیگر نقش منکشه در سریال دختر سفیر

تولین یازکان ( به ترکی Tulin Yazkan) متولد ۹ اسفند ۱۳۶۹ در استانبول ؛ بازیگر جوان و زیبای ترک است که اخیرا با نقش منکشه در سریال دختر سفیر، بازی زیبایی از خود به نمایش گذاشته است. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی تولین یازکان بپردازیم. با وای آره همراه شوید: 

تحصیلات تولین یازکان 

تولین فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه بیکنت است و در آگهی های تبلیغاتی برند Madam Coco نیز حضور داشته است. طبق گفته تولین، اگر وی بازیگر نمی شد، دوست داشت در رشته روانشناسی تحصیل کند و به رقص و موسیقی نیز بپردازد.

تحصیلات تولین یازکان 

تولین دوست دارد اوقات بیکاری خود را در خانه بگذراند و چیزهایی مثل کتاب، پازل، فیلم، بوهای خوش و غذاهای خوشمزه به او آرامش می دهند. او در حال حاضر در کنار بازیگری، به یادگیری رقص مشغول است و گاهی اوقات ساز کمان می نوازد.  

 

آغاز کار بازیگری

تولین برای اولین بار با سریال انتقام مار در سال ۲۰۱۴ مقابل دوربین رفت و پس از آن به ایفای نقش در سریال خواب بهاره پرداخت.

تولین در این سریال، پس از همبازی شدن با افرادی همچون اجه چشمی اوغلو، توگچه آچیق گوز و ویلدان آتاسور، وارد کار سریال معروف داستان بدروم شد. بازیگران داستان بدروم را افرادی همچون آلپرن دویماز،تیموچین اسن،دیلان چیچک دنیز، ازگی شنلر، شوال سام و توپراک ساعلام تشکیل می دادند.

 تولین پس از این سریال به ایفای نقش در سریال های طوفان پرستو ها و جنایت های پیش پا افتاده پرداخت. جدیدترین بازی تولین مربوط به سریال دختر سفیر در سال ۲۰۱۹ است. تولین یازکان با ایفای نقش منکشه که یک نقش منفی است، در کنار بازیگران اصلی این سریال یعنی نسلیهان آتاگل و انگین آکیورک، بسیار درخشیده است.  

 

قد و وزن تولین یازکان 

قد تولین ۱.۶۲ سانتی متر و وزن وی ۴۵ کیلوگرم است. 

قد و وزن تولین یازکان 

همسر و دوست پسر تولین یازکان 

تولین مجرد است و تا به امروز با کسی دیده نشده است. 

 

پیج اینستاگرام تولین یازکان 

تولین در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر بیش از ۸۰ هزار دنبال کننده دارد. 

 

فیلم ها و سریال های تولین یازکان 

۲۰۱۴-سریال Yilanlarin ocu (انتقام مار)

۲۰۱۵- سریال Yazin oykusu (خواب بهاره) در نقش اوزنور

۲۰۱۶-سریال Bodrum masali (داستان بدروم) در نقش ایپک

۲۰۱۷- سریال Kirlangic firtinasi (طوفان پرستو ها) در نقش اینجی 

۲۰۱۷-سریال Ufak tefek cinayetler (جنایت های پیش پا افتاده) در نقش جوانی مروه 

۲۰۱۹- سریال Sefirin kizi (دختر سفیر) در نقش منکشه افه اوغلو

 

از دست ندهید