بیوگرافی و عکس های زیبای فیضا جیولک+ماجرای دستگیری

فیضا جیولک (به ترکی Feyza Civelek) متولد ۱۳۷۴ در استانبول؛ بازیگر زیبا و جوان ترک است که اخیرا شاهد بازی خوب وی در سریال یک امید کافیه بوده ایم. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی فیضا جیولک بپردازیم. با وای آره همراه شوید: 

 

خانواده، تحصیلات و آغاز کار حرفه ای 

مادر فیضا بنام ملیس جیولک، فیلمنامه نویس سریال نبرد گل هاست. فیضا فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه بیکنت می باشد. او برای اولین بار با سریال جادوگر تازه کار به دنیای بازیگری قدم گذاشت و پس از آن با حضور در سریال Kavak yelleri با افرادی همچون پلین کاراهان،ابراهیم کندیرجی،آصلی انور، سلین شکرجی و ازگه اسپیرینچی همبازی شد.

خانواده و تحصیلات فیضا جیولک

فیضا در سال ۲۰۱۱ به کادر سریال معروف فریحا که بازیگران اصلی آن را هازال کایا و‌ چاعاتای اولسوی تشکیل می دادند، پیوست و در سال ۲۰۱۴ با نقش چیچک در سریال نبرد گل ها حاضر شد. بازی اخیر فیضا جیولک مربوط به سریال یک امید کافیست در سال ۲۰۱۸ است.

 

ماجرای دستگیری فیضا جیولک 

فیضا و دوست وی بنام اجم. آ. در سال ۲۰۱۸ توسط پلیس دستگیر شدند. فیضا ماجرای دستگیری اش را به این صورت شرح داده است:« ساعت ۳.۳۰ صبح بود که من و دوستم اجم داشتیم از اورتاکوی به سمت خونه می اومدیم که در این حین، پلیس به خاطر کنترل الکل به ما ایست داد. بعدش یکی از پلیس ها موهای دوستم رو گرفت و از ماشین پیادش کرد. بعد دو تا پلیس به سمت من اومدن و منو به زور از ماشین پیاده کردن. عصبانی شدم و از ماشین پیاده شدم. در اون حین یکی از پلیس ها منو هل داد و به زمین افتادم و بهم مشت زد و منم عکس العمل نشون دادم. در این حین دوستم از ترس، سوار ماشین شد و فرار کرد. من هم دست پلیسی رو که بهم مشت زده بود رو گازس گرفتم. از ماموران پلیس شکایت دارم. » در نهایت فیضا و دوستش به کلانتری برده شدند و مامور پلیس از دادگاه خواست تا بخاطر گاز گرفتن مامور پلیس و شکستن تلفن بیسیم توسط فیضا، به وی تا ۱۰ سال حبس دهند اما در نهایت، دادگاه به نفع فیضا و دوستش رای داد و این دو را آزاد کرد. 

 

قد و وزن فیضا جیولک

قد فیضا ۱.۶۰ سانتی متر و وزن وی ۵۵ کیلوگرم است. 

 

همسر و دوست پسر فیضا جیولک 

فیضا مجرد است و در حال حاضر با کسی رابطه ندارد. 

 

پیج اینستاگرام فیضا جیولیک 

فیضا در اینستاگرام فعال است و در حال حاضر نزدیک به ۴۵ هزار دنبال کننده دارد. 

پیج اینستاگرام فیضا جیولیک 

فیلم ها و سریال های فیضا جیولک 

۲۰۰۶- سریال Acemi Cadi (جادوگر تازه کار) در نقش فیضا 

۲۰۰۹- سریال Kavak yelleri 

۲۰۱۱- سریال Adini Feriha Koydum (اسمش رو فریحا گذاشتم) در نقش لارا 

۲۰۱۴- سریال Gullerin Savasi (نبرد گل ها) در نقش چیچک 

۲۰۱۸- سریال Bir Umut yeter (یک امید کافیه) در نقش داملا

 

 

 

از دست ندهید