علی گوزو شیرین(Ali Gözüşirin): خیلی به خانواده ام وابسته ام+بیوگرافی کامل

علی گوزو شیرین (به ترکی Ali Gözüşirin) متولد ۲۷ ژانویه ۱۹۹۵ در استانبول، بازیگر و مدل جوان ترک است. علی گوزو شیرین اخیرا با نقش ابراهیم در سریال همه جا تو بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است. در این مطلب قصد داریم تا به بیوگرافی کامل این بازیگر جذاب ترک بپردازیم. با وای آره همراه باشید:

 

خانواده و تحصیلات

علی اصالتا اهل ترابوزان است و یک برادر بزرگتر و برادر کوچکتر از خود دارد. طبق گفته ی علی، او در بچگی بسیار بازیگوش بوده و همسایه ها همواره از او شکایت داشتند.

خانواده و تحصیلات علی گوزو شیرین

 علی بازی در تئاتر را از دوران ابتدایی آغاز کرده و فارغ التحصیل مقطع لیسانس در رشته ی مسائل و روابط بین الملل از دانشگاه گلیشیم استانبول است. او پس از فارغ التحصیلی وارد پروژه های مد و فشن شد و به عنوان مدل با برخی از برند ها همکاری داشته است.

 

آغاز کار حرفه ای

علی برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ به عنوان رقاص در کلیپ ایرم درینجی بنام Bambaska biri حاضر شد و پس از آن از وی برای بازی در سریال جنایت های پیش پا افتاده دعوت شد.

از بازیگران سریال جنایت های کوچک و بزرگ می توان به گوکچه بهادیر، باده ایشچیل، تولین اوزن و مرت فیرات اشاره کرد.

 بازی اخیر علی گوزو شیرین مربوط به سریال همه جا تو است. از نقش های اصلی این سریال می توان به فورکان آندیچ، آیبوکه پوسات و آسلیهان مالبورا اشاره کرد. او در این سریال در نقش ابراهیم تونا ظاهر شده است. 

 

علایق علی گوزو شیرین

علی عاشق ورزش است. فیلم ترکی مورد علاقه ی علی، فیلم” بین خانواده” بوده و بازیگران ترک مورد علاقه اش هالوک بیلگینر، هالیت ارگنچ و گولسه بیرسل هستند.

از سریال های خارجی مورد علاقه علی می توان به سریال پیکی بلایندرز، سریال مجازاتگر، سریال خانه ی پوشالی، سریال بازی تاج و تخت، سریال سرقت پول، سریال نقطه کور و سریال تاریک اشاره کرد. 

علایق علی گوزو شرین

 کتاب مورد علاقه علی شرلوک هولمز و فیلم سینمایی مورد علاقه اش گرگ وال استریت است. علی عاشق گل کلم است و شهر مورد علاقه اش بارسلونای اسپانیا است. طبق گفته ی علی او به روابط خانوادگی و دوستانه بسیار اهمیت می دهد و به خانواده خود بسیار وابسته است. علی همچنین اعلام کرده است که به دنبال دختری است که روی پاهای خود بایستد و با او صادق باشد.

او از زندگی خصوصی خود در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر نمیکند و خود را فردی پر استقامت، جاه طلب، نترس، بیرحم و مغرور معرفی میکند. برخی او را شبیه به عثمان سونانت، بازیگر ترک میدانند. 

شباهت علی گوزو شیرین به عثمان سونانت

 

قد و وزن علی گوزو شیرین 

قد علی ۱.۸۸ سانتی متر و وزن او ۷۳ کیلوگرم است.

 

همسر و دوست دختر علی گوزو شیرین

علی مجرد است. او تا به امروز با کسی دیده نشده است.

 

اینستاگرام علی گوزو شیرین

علی در شبکه اینستاگرام فعال است و در حال حاضر بیش از ۲۵۰ هزار دنبال کننده دارد.

اینستاگرام علی گوزو شیرین

 

فیلم ها و سریال های علی گوزو شیرین 

٢۰۱٨ -سریال Ufak tefek cinayetler (جنایت های پیش پا افتاده) در نقش جوانی کریم عادل ساگلام ( فصل دوم)

٢۰۱٩- سریال Her yerde sen (همه جا تو) در نقش ابراهیم تونا 

 

از دست ندهید